UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 10447377
nr 1044 7377
Väggur
Gustaviansk stil, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2016
kl 20:34:54
17/6 23:42:41
100 kr
20/6 18:13:03
Den Gustavianska stilen